starter

starter

در این وبسایت سعی داریم محصولات و آموزش هایی را قرار دهیم تا بوسیله آنها هر کسی با هر سطح دانش و توان مالی بتواند کسب درآمد کند

محل لوگو

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 4
  • بازدید دیروز : 6
  • بازدید کل : 4246

آموزش فیلمنامه نویسی مثل اب خوردن


آموزش فیلمنامه نویسی مثل اب خوردن

آموزش فیلمنامه نویسی مثل آب خوردن

این آموزش می تواند راه ورود به یک ایده دیگر را برای شما هموار کند . اگر به فیلمنامه نویسی علاقمندید آموزش فیلمنامه نویسی مثل آب خوردن به شما کمک می کند تا به سادگی و به دور از اصطلاحات پیچیده، با این هنر آشنا کند .

 

هیچ نویسنده یا معلمی نمی تواند به دیگران بیاموزد چگونه خلاق باشند یا چگونهالهام بگیرند اما تکنیک و رویکرد حرفه ای به یک فرم خلاقانه را می توان آموزشداد . فیلمنامه بر اساس تکنیک ساخته و پرداخته می شود و این تکنیک را می توانآموخت . و البته باید به یاد داشته باشیم قواعد یا قوانین مطلقی برای نوشتن فیلمنامهوجود ندارد .

آموزش فیلمنامه نویسی مثل آب خوردن در دوبخش تهیه شده است، بخش اول تعاریف و اصطلاحات را توضیح می دهد و در بخش دوم به صورت کارگاهی و قدم به قدم نگارش فیلمنامه را به کمک شما پیش می برد. درصورتیکه بخش اول را به خوبی یاد بگیرید در پایان بخش دوم شما یک فیلمنامه خواهید داشت.

• به قول رنوار”کمال یک آرمان است . فقط در ذهن وجود دارد نه در واقعیت”

همین جمله رنوار است که نه تنها به فیلمنامه نویسی بلکه به تمام هنر معنی می بخشد. به همین دلیل است که موضوعات و تم های اصلی بسیار محدود است و اجرای آن بسیار نامحدود. ذهن قدرتمند و خلاق شما همیشه آماده است تا نوع دیگری را خلق کند.

آموزش فیلمنامه نویسی مثل آب خوردن بنای خودنمایی و خودشیفتگی های هنری را از خود دور کرده تا با کلامی ساده و همه فهم مطالب ساده این هنر شیرین را به همان سادگی ذات هنر در اختیار علاقمندان قرار دهد. پس اگر به دنبال آموزشی با اصطلاحات پیچیده و فرمول های غیر قابل فهم ولی شیک دهان پر کن هستید لطفا آموزش دیگری را برای خرید انتخاب کنید.

کمال در سادگی است.

 

بسته آموزشی فیلمنامه نویسی مثل آب خوردن شامل:

۱۲۰ دقیقه فیلم آموزشی 

۱۲۰ دقیقه فایل صوتی

و کل آموزش به صورت فایل pdf در اختیار شما قرار می گیرد.


مبلغ واقعی 19,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 18,050 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 399

مرکز تولید محتوای آموزشی و ایده های ناب کارآفرینی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما